Oda & Suitlerimiz

Arsuz Bungalov & Tiny Houses

Misafirlerimize geniş bir seçenek sunmak amacıyla çeşitli oda ve suit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Solo odalar, bireysel seyahat eden misafirler için idealdir ve rahat bir konaklama deneyimi sunar. Wave odalarımız, modern tasarımları ve havuz manzaralı alanıyla huzurlu bir atmosfer sağlar. Loft odalar, ferah bir yaşam alanı ve stil sahibi dekorasyonlarıyla konforlu bir konaklama sunar. Kamp alanımız ise doğa severler için ideal bir seçenek olup, açık havada, dağ manzaralı bir konaklama deneyimini arayan misafirlerimize yöneliktir.

Oda ve suitlerimiz arasında seçim yaparken, ihtiyaçlarınıza ve konfor beklentilerinize uygun olanı seçebilirsiniz. Unutulmaz bir konaklama deneyimi için sizi oda ve suitlerimize davet ediyoruz.

Loft Oda

"Loft" odalarımız 17 metrekare stüdyo dairelerdir. Ayrıca 7 metrekare terasa sahiptir. Yatak odaları havuz manzaralıdır. "Loft" evlerimizde 2 yetişkin veya 2 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir. Odada 1 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Talep üzerine çocuk için katlanır koltuk sağlanacaktır.

Solo Oda

"Solo" odalarımız 21 metrekare olup salonları havuz manzaralıdır. "Solo" evlerimizde 3 yetişkin veya 2 yetişkin ve 2 çocuk kalabilirsiniz. Odada 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet açılabilir kanepe bulunmaktadır. Talep üzerine ikinci çocuk için katlanabilir koltuk sağlanacaktır.

Wave Oda

"Wave" odalarımız 24 metrekare olup hem yatak odaları hem de oturma odaları havuz manzaralıdır. "Dalga" evlerimizde 3 yetişkin veya 2 yetişkin ve 2 çocuk konaklayabilir. Odada 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet çekyat bulunmaktadır. Talep üzerine ikinci çocuk için katlanır koltuk sağlanacaktır.